Централна канцеларија

1124 Софија
ул. Светослав Тертер 12

Телефон за истраги:

+359 886 110 756

Телефон офис:

+359 2 9430880
+359 2 9430990

Факс:

+359 2 8464965

e-mail:

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

icon

Производна база

ул. Верила 36
2129 с. Равно полe
общ. Елин Пелин
LAT 42.6526 LON 23.5234

icon